Zaži powerage

Rock machine elektrifikovaná kolekcia 2018

2018 Highlights

Pro rok 2018 sme aplikovali Sharkspine EVO tiež na modely Torrent, Heatwave, Catherine & Crossride 500. Vďaka kratšej zadnej stavbe, dlhšej rámovej trubke a zvýšenej celkovej tuhosti prinášajú tieto inovované
bicykle prvotriedny zážitok z jazdy ešte väčšiemu okruhu bajkerov a bajkeriek.

Jednou z kľúčových vlastností dizajnu Sharkspine EVO je schopnosť znížiť počet veľkostí rámu vďaka nízkej polohe hornej rámovej trubky u spoja so sedlovou trubkou. Vďaka správnej dĺžke kokpitu a jednoduchému zníženiu výšky sedla už cyklisti s menšou postavou nemusia voliť extrémne malé veľkostí rámu.

NAsleduj kmeŇ

My všetci sme tvorcovia. Tvoríme komunitu, kmeň, rodinu Rock Machine.


Sleduj nás na sociálnych sieťach a zdieľaj svoje zážitky na biku s hashtagom


#intrailwetrust

Výrobca si vyhradzuje právo zmeniť špecifikáciu, vrátane farieb, s alebo bez predchádzajúceho oznámenia, a to vtedy a takým spôsobom, ako uznajú za vhodné. To sa môže týkať drobných aj zásadných zmien. Avšak venujeme maximálne úsilie tomu, aby podrobnosti uvedené v tejto prezentácií zostali zachované. Všetky detaily, ktoré se týkajú špecifikácie akékohoľvek výrobku, konzultujte so svojím dealerom. Táto prezentácia nenahrádza – za absolútne žiadnych okolností – ponuku produktov spoločnosti akémukoľvek jedincovi. Všetok predaj sa realizuje prostredníctvom distribútora alebo dealera v súlade a so všetkými výhodami štandartných podmienok predaja a záruky, poskytnutých distribútorom alebo dealerom, ktorých kopiu si môžete vyžiadať na počkanie. Ak keď sa vyvíja maximálna snaha o zachovanie presnosti špecifikácií, nemôžu byť vždy okamžite reflektované zmeny v špecifikáciách alebo v niektorých ojedinelých prípadoch neprítomnosťou určitého prvku výbavy. Zákazníci sú vždy vyzývaní k diskusii kontrétnych podrobností s dodávajúcim dealerom, hlavne keď je výber závislý na niektorom z inzerovaných prvkov.