hills background

Bicykle Rock Machine 2017 na vlastnej koži

30.11.2016

Na začiatku októbra sme spoločne s obchodníkmi aj verejnosťou testovali bicykle Rock Machine 2017. Akcia vo výbornej atmosfére sa konala v bikeparku Kálnica.

Je po sezóne..a tak rekapitulujeme...Vďaka našim obchodníkom sme dostali cenu od výrobcu Rock Machine – spoločnosť Bike Fun International -  za najväčší skok v počte predaných kusov bicyklov Rock Machine v roku 2016 oproti sezóne 2015. Wau! Vďaka, veľká vďaka Vám všetkým kto máte radi túto kvalitnú značku a s potešením ju jazdíte. Už čoskoro nájdete v predajniach aj modely Rock Machine 2017.

In Trail We Trust 2017

V Slogeri sme si povedali, že na oplátku urobíme radosť obchodníkom aj verejnosti a ponúkneme už teraz možnosť testovania horúcich noviniek z dielne Rock Machine na sezónu 2017..

Vyše 50-tka návštevníkov sa s nami zišla vo štvrtok 6.10. v bike parku v Kálnici. Všetci vieme, že je to miesto dobrých trailov a príjemnej atmosféry :-)  Testovalo sa vskutku od rána do noci.

Každého zaujímali hlavne tieto 3 novinky :

  • Blizzard s novým rámom a stavbou, pohon 1x11. Nový rám je zatiaľ na kolesách 27 a 27+. Do modelu s pluskovými kolesami viete dať aj kolesá 29, takže sa vám otvára veľká variabilnosť a nové možnosti jazdy.
  • Blizz - úplne nový hardtail model na kolesách 27+
  • Elektrický hardtail Blizz e50 a Blizz e70 – oba modely na kolesách 27+ s najnovším Shimano pohonom e8000!
    Konkurencia o novom Shimano pohone ešte len rozpráva a ukazuje plastové prototypy! Rock Machine ich už má a tak sme ich s hrdosťou ponúkli obchodníkom na testovanie :-)

Predstavenie noviniek Rock Machine 2017 od najpovolanejšieho

Počas dňa sme si urobili krátku pauzu a Jára Spěšný - konštruktér nového Blizzarda a Blizza nám počas prezentácie detailnejšie povedal o nových špecifikáciách a prvkoch, ktoré výrazne ovplyvnili tieto modely. Je to veľký skok vpred a my už teraz vieme, že Blizzard vstupuje do Enduro rodiny so vztýčenou hlavou.

Keďže sme aj distribútor servisnej a dielenskej značky Park Tool, pripravili sme pre obchodníkov predstavenie noviniek a krátke servisné školenie, ktoré pripravil Peter Kuba z firmy Pedalsport.

No a potom sa už len jazdilo a grilovalo a rozprávalo a smialo... a tí ktorí to zvládli si dali ešte nočné jazdy pod hviezdami :-)

Piatkový program bol venovaný verejnosti a vyhodnoteniu projektu Cykločin (www.cyklocin.sk). Ďakujeme tím, čo sa do neho zapojili, budeme v ňom pokračovať aj v novej sezóne.

Dovidenia priatelia,

Váš Sloger tím

Napísali o nás:

http://bicykle.vetroplachmagazin.sk/jazdili-sme-rockmachine-2017-1434

http://livengo.sk/2016/10/11/in-trail-we-trust/

Rock Machine Výzkum&Vývoj

Vášeň. Poslání.

Chceš-li zapalovat, musíš hořet! Od prvního náčrtu tužkou, přes testování prototypu a vychytání chyb až po hotový produkt testovaný našimi inženýry v přísných podmínkách a na trailech námi a našimi ambasadory.

Následuj kmen

My všichni jsme tvůrci. Tvoříme komunitu, kmen, rodinu Rock Machine.
Sleduj nás na sociálních sítích a sdílej svoje zážitky na biku s hashtagem 

#intrailwetrust