hills background

Víkendové řádění enduro jezdců

22.05.2017

Enduro závodníci a ambasadoři během víkendu řádili na závodech v ČR i za hranicemi.

Enduro jezdci na Rock Machinech mají za sebou několik víkendových závodů. Franta Žilák byl úspěšný v Polsku, kde vyhrál závod tamní enduro série ve Srebrne Góře na svém Rock Machine Blizzard 90-27. David Čunek závodil na enduro sérii v Koutech a dojel si na Blizzardu 90-27+ pro 4. místo.

Smůla se nalepila na paty Vojtovi Bláhovi, vedoucímu jezdci průběžného pořadí Enduro World Serie v kategorii do 21 let, který si při tréninku zlomil prsteníček. I přes to už během víkendu seděl zpět v sedle a připravuje se na další velkou akci.