hills background

Bajkový rock´ n´ roll v Kálnici!

01.06.2017

Opäť sa to uskutočnilo! Veľký bicyklový sviatok v Kálnici. Birell Bike Fest 2017 trvá plné 3 dni. Z roka na rok väčšia účasť, viac vystavovateľov, viac súťaží, viac jazdcov, viac návštevníkov, viac viac viac všetkého. Najviac pohody!

Opäť sa to uskutočnilo! Veľký bicyklový sviatok v Kálnici. Birell Bike Fest 2017 trvá plné 3 dni. Z roka na rok väčšia účasť, viac vystavovateľov, viac súťaží, viac jazdcov, viac návštevníkov, viac viac viac všetkého.  Najviac pohody :)

Niet pochýb, že Rock Machine nesmie chýbať na tejto akcii, veď o tom sme sa už presvedčili po minulé roky, ale tento rok sme prišli vo veľkom štýle.

Náš stánok bol jednoznačne najkrajší spomedzi všetkých 57 vystavovateľov. Chceli sme priniesť návštevníkom niečo skutočne nezabudnuteľné a to sa nám aj podarilo. Rozkladací Rock Machine trailer ponúkol na obdiv to najlepšie čo prinesie sezóna 2018. Predstavili sme limitovanú edíciu Blizzard eLTDBlizzard LTD. Tieto dve mašiny zaujali každého a tak sa v našom stánku premleli doslova tisícky ľudí. Jedna z noviniek bola aj na testovanie a to konkrétne celoodpružený elektro Blizzard s integrovanou batériou z rady Shimano e8000.

Pre náš tím zo Slogera (ofic.distribútor RM) to bola skvelá príležitosť osloviť čo najviac potencionálnych záujemcov o značku Rock Machine. Konkurencia je v slovenskom bike rybníku veľká a preto vieme, že ak chceme byť úspešný musíme sa odlišovať. Toto je náš cieľ a to je Rock Machine. Zábava, inakosť, kvalita a 100% servis.  

V našom testovacom stánku sme ponúkali tie najkvalitnejšie enduro a trailové bicykle. Blizzard 90 sa vypožičiaval nepretržite a elektro bicykle z rady eBlizz 50eBlizz 70 sa zapáčili nejednému odporcovi elektrobicyklov.

Tento bicyklový sviatok je pre každého v niečom výnimočný. Či už prídete ako návštevník a zistíte koľko rôznych druhov bicyklových značiek je v ponuke, alebo ste profi či amatérsky jazdec a súťažíte s tými najlepšími, spoznáte nových kamošov a večer zažijete skvelé párty žúrky, alebo prídete ako vystavovate a na stánku si pokecáte s novými či starými zákazníkmi, obchodníkmi...vždy vám tieto horúce májové dni niečo dajú...nové kontakty, vzťahy, nové myšlienky a nápady.

Ďakujeme všetkým ktorí nás navštívili a veríme, že sa o rok stretneme zas J

Bike forever!

Rock Machine family :)

 

Rock Machine Výskum&Vývoj

Vášeň. Poslanie.

Ak chceš zapaľovať, musíš horieť! Od prvého náčrtu tužkou, cez testovanie prototypu a vychytávanie chýb až po hotový produkt testovaný našimi inžiniermi v prísnych podmienkach a na trailoch nami a našimi ambasádormi.

Nasleduj kmeň

My všetci sme tvorcovia. Tvoríme komunitu, kmeň, rodinu Rock Machine.


Sleduj nás na sociálnych sieťach a zdieľaj svoje zážitky na biku s hashtagom


#intrailwetrust