hills background

Najväčšia požičovňa ebajkov na svete.

15.07.2017

Nikde inde na Modrej planéte nenájdete pokope toľko ebajkov Rock Machine ako na Liptove. Zvlnená krajina medzi troma národnými parkami je ideálne miesto pre vyskúšanie ebajkov, pretože cyklotúra bez stúpania sa na Liptove vlastne naplánovať ani nedá.

Nikde inde na Modrej planéte nenájdete pokope toľko ebajkov Rock Machine ako na Liptove.
Zvlnená krajina medzi troma národnými parkami je ideálne miesto pre vyskúšanie ebajkov, pretože cyklotúra bez stúpania sa na Liptove vlastne naplánovať ani nedá. 

Záujemcom je k dispozícii momentálne už 40 ebajkov Rock Machine. Na výber sú dámske aj pánske crossové modely Crossride e500 pre zdolávanie asfaltových či poľných cestičiek akých je na Liptove nespočetné množstvo kilometrov. Kto sa asfaltu vyhýba, môže siahnuť po elektrickom Torrente 50, a vydať sa na spoznávanie prírody po lesných cestách hlboko v liptovských dolinách.

Najväčšou chuťovkou sú modely Rock Machine eBlizz 50 a 70. Trailové stroje stvorené pre jazdu v akomkoľvek teréne. Podporu výkonu môžete vypnúť alebo zapnúť v troch rôznych módoch, pričom najvyšší stupeň Boost vám vyťahuje ramená z kĺbov a v prašných stúpaniach prosí zadný plášť Schwalbe o milosť. Milujeme ho!

Späť k počtom a číslam. Začali sme s tridsiatimi bicyklami a po mesiaci sa pridalo aj TMR v Jasnej zakúpením ďalšej desiatky najvyšších modelov eBlizzu. Turisti prichádzajúci na Liptov si momentálne môžu bicykle požičať v predajni Bicyklom po Slovensku – Okoličianska 61 v Liptovskom Mikuláši alebo na začiatku Demänovskej doliny pri záchytnom parkovisku.
Na našich stránkach nájdete Ceny a podrobné informácie >> 

Príďte si užiť vietor vo vlasoch v našej požičovni ebajkov Rock Machine, tešíme sa na vás!

 

Rock Machine Výskum&Vývoj

Vášeň. Poslanie.

Ak chceš zapaľovať, musíš horieť! Od prvého náčrtu tužkou, cez testovanie prototypu a vychytávanie chýb až po hotový produkt testovaný našimi inžiniermi v prísnych podmienkach a na trailoch nami a našimi ambasádormi.

Nasleduj kmeň

My všetci sme tvorcovia. Tvoríme komunitu, kmeň, rodinu Rock Machine.


Sleduj nás na sociálnych sieťach a zdieľaj svoje zážitky na biku s hashtagom


#intrailwetrust