hills background

Bike camp Jána Kočiša

05.09.2017

Ján Kočiš si v rámci campu na Grand hoteli v Jasnej vybehol na Chopok na novom elektrickom Blizzarde INT e90. Bez väčších problémov :-)

Posledný augustový týždeň som spoločne s vedelín hotela Grand v Jasnej zorganizoval už druhý bike camp v poradí. Na prekvapenie, viacero hotelových hostí si cielene zabookovali dovolenky presne na tento termín práve kvôli mne, čo ma veľmi potešilo. Účasť bola lepšia ako na prvom a bolo veľmi veselo. Okrem toho, že trénujem detičky a dospelákov, tak v mojom voľnom čase sa venujem práve sebe. Keďže sú Nízke Tatry pekné a je kde chodiť, tak si dávam túry v rámci tréningu a prípravy na môj šport (TRIAL). Tentokrát som si vypýtal môjho sponzora ROCK MACHINE prototyp elektrického bicykla E- BLIZZARD ELTD, na ktorom som prejazdil ďaleko viac kilometrov ako na klasickom. Pre mňa je to veľká novinka a musím sa prizanť, že som bol veľký “hejter” elektrobicyklov, no po prvom niekoľko hodinovom teste v teréne som zmenil názor! Je to proste nový level bajkovania. To, čo som na klasickom bicykli tlačil, lebo to bolo strmé až strach, tak na tomto bicykli som nemusel vôbec zosadať. Tým nechcem povedať, že bicykel ide sám a človek sa neunaví, ale zdolá oveľa väčšie a náročnejšie terény, čo sa mne osobne veľmi páči. Vybehol som si aj na úplny top Chopku, kde som si spravil samozrejme fotku a následoval vytúžený zjazd. Keďže som si skúsil elektro bike E-BLIZZ, kde je pevná zadná stavba a nie je veľmi vhodná na náročný zjazd, tak som chcel porovnať nové celopéro a urobiť si názor na funkčnosť tĺmenia. Jedným slovom FANTÁZIA!

Bike perfektne tĺmil nárazy na kamenistom zjazde, v jednej zákrute som skoro vyletel mojou chybou, ale našťastie som to ustál a došiel v zdravý.  Úplne prekvapenie na záver, že keď som došiel do hotela a videl, že mám ešte tri paličky batérie, tak som tomu ani nechcel veriť. Takže silu batérie hodnotím na 1 s hviezdičkou. Jediné sklamanie bolo, keď som dostal defekt a nemal som pri sebe lepenie :D

Rock Machine Výskum&Vývoj

Vášeň. Poslanie.

Ak chceš zapaľovať, musíš horieť! Od prvého náčrtu tužkou, cez testovanie prototypu a vychytávanie chýb až po hotový produkt testovaný našimi inžiniermi v prísnych podmienkach a na trailoch nami a našimi ambasádormi.

Nasleduj kmeň

My všetci sme tvorcovia. Tvoríme komunitu, kmeň, rodinu Rock Machine.


Sleduj nás na sociálnych sieťach a zdieľaj svoje zážitky na biku s hashtagom


#intrailwetrust