Záruka

Ponúkame možnosť predĺžiť si záruku na rám na rám na 3 roky (bezplatne) alebo na 5 let (za poplatok):

  • Predĺžená záruka sa poskytuje na rám bicykla zakúpeného od autorizovaného maloobchodného predajcu bicyklov Rock Machine, který je schopný poskytnúť odpovedajúci záručný a pozáručný servis. Zoznam autorizovaných predajcov nájdete tu.
  • Predĺžená záruka sa vzťahuje na rámy z kolekcie 2014 a novšie. Rozšírenie záruky sa vzťahuje na výrobné vady rámu a jeho spracovanie, nevzťahuje sa na povrchovú úpravu rámu a jeho príslušenstvo. 
  • Rozšírenie záruky platí iba pre prvého majiteľa zakúpeného bicykla (nie je možné ju previesť na kohokoľvek iného), po registrrácii na tejto stránke.
  • Registrácia musí byť uskutočnená do 14 dní odo dňa nákupu bicykla a registrované údaje musia byť zhodné s údajmi na záručnom liste bicykla.  
  • Uplatnenie reklamácie je podmienené pravidelnou kontrolou rámu v autorizovanom servise ROCK MACHINE a to vždy minimálne aspoň raz za kalendárny rok. Prvým dňom sa počíta dátum zakúpenia bicykla. Potvrdenie o riadnych servisných prehliadkach musí byť zaznamenané do tabuľky v záručnom liste (predposledná strana návodu k obsluhe). Bez tohto dokumentu o riadnych servisných prehliadkach nie je možné záruku na bicykel uplatniť. Náklady na servisné prehliadky si hradí každý zákazník sám.

3–roČná záruka

3–ročná záruka na rámy je poskytovaná bezplatne. Pre jej získanie je potrebné vyplniť nižšie uvedený formulár.


frame number preview

* Hľadajte biely štítok na spodnej strane rámu

Ďakujeme!

Vaša 3–ročná záruka bola úspěšne zaregistrovaná. Potvrdenie o registrácii vám príde na e-mail, skontrolujte prosím vašu emailovú schránku - pokiaľ nič neprišlo, nahláste prosím chybu.

Zaregistrovať ďalší rám

čakajte, prosím

5–ročná záruka

Zákazník si môže dohodnúť predĺženú 5-ročnú záruku na rám priamo v obchode u autorizovaného predajcu Rock Machine.
Táto záruka je spoplatnená sumou 50 EUR na duralové rámy a 100 EUR na  karbónové a celoodpružené rámy.

Využite nové možnosti BEZPLATNEJ 5–ročnej záruky na celoodpružené rámy kategoria EDGE kolekcie 2016 a novšej.

ako uplatniť predĺženú 5-ročnú ZÁRUKU

  • Predajca záruku na rám zákazníka osobne zaregistruje cez zaheslovanú sekciu na webovej stránke Rock Machine.
  • Predajca a zákazník obdržia po pripísaní danej sumy na účet automaticky e-mail, ktorý potvrdí platnosť predĺženej 5-ročnej záruky na rám. Uskutočnením registrácie sa predajca automaticky zaväzuje k tomu, že v prípade akýchkoľvek problémov zákazníkovi rám bezplatne vymení (v prípade uznania práva na reklamáciu).
  • Podmienkou platnosti 5-ročnej záruky je nutnosť bicykel aspoň raz ročne servisovať v autorizanom servise Rock Machine. Iba predajne označené ako autorizovaný predajca Rock Machine na webe značky, sú oprávnené uskutočňovať záručný servis bicykla. V prípade oprávneného nároku na reklamáciu predajca bezplatne nahradí zákazníkovi rám, ktorý bol predmetom reklamácie.
  • Prvým dňom platnosti predĺženej záruky sa počíta dátum zakúpenia bicykla, nie dátum registrácie záruky prostredníctvom webu.
Rock Machine Výskum&Vývoj

Vášeň. Poslanie.

Ak chceš zapaľovať, musíš horieť! Od prvého náčrtu tužkou, cez testovanie prototypu a vychytávanie chýb až po hotový produkt testovaný našimi inžiniermi v prísnych podmienkach a na trailoch nami a našimi ambasádormi.

Nasleduj kmeň

My všetci sme tvorcovia. Tvoríme komunitu, kmeň, rodinu Rock Machine.


Sleduj nás na sociálnych sieťach a zdieľaj svoje zážitky na biku s hashtagom


#intrailwetrust